Francouzská federace historických zvukových průvodců

8 nejlepších míst k vidění v Paříži audioprůvodce v češtině

Navštivte okolí
FFAGH vám nabízí zvukové průvodce, které lze použít přímo ve vašem smartphonu nebo s aplikací pro Android a iPhone. Audioprůvodci po největších památkách (Eiffelova věž, Panthéon, Sacré Coeur…), muzea (Louvre, Orsay,…). Bezplatné komentované prohlídky k objevování nebo znovuobjevení města světla. Kulturní, monumentální, neobvyklé ... Paříž pěstuje výjimečné dědictví, mezi historií a modernou.

Chcete-li zahájit návštěvu, několik základních věcí: prohlédněte si město z vrcholu Eiffelovy věže ve výšce 324 metrů, obdivujte chrliče Notre-Dame drahé Victoru Hugovi nebo ovládněte nejvyšší kopec v Paříži z baziliky Nejsvětějšího srdce . Tyto památky samy o sobě tvoří tři návštěvy oblíbené turisty. Nedaleko Notre-Dame stojí za pozornost také Sainte Chapelle a její pozoruhodná vitrážová okna.

Co by kamenem dohodil od Champs-Elysées, Grand Palais, obrovské skleněné a kamenné nádoby, sídlí prestižní výstavy a park Rives de Seine, který nabízí poklidnou rodinnou procházku podél Seiny. Vítězný oblouk postavený Napoleonem nabízí úchvatný panoramatický výhled na město.

V centru Paříže se Louvre, bývalá královská rezidence přeměněná na muzeum během revoluce, stala nejnavštěvovanějším muzeem na světě. Orsayovo muzeum má největší sbírku impresionistických a postimpresionistických obrazů.

Dalším nepřehlédnutelným je Palais Garnier, jeho bohatě zdobená fasáda a její strop namaloval Marc Chagall. Nakonec objížďka hřbitova Père Lachaise nabízí příležitost zamyslet se nad hroby mnoha umělců.


Turistická mapa - 8 nejlepších míst k vidění v Paříži

Android - stáhněte si aplikaci zdarma na Google Play iPhone - Stáhněte si aplikaci IOS z App Store